Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Прашања до Администратори/Модератори

+2
ROYAL
AddIcT
6 posters

Go down

Прашања до Администратори/Модератори Empty Прашања до Администратори/Модератори

Пишување by AddIcT Нед Јун 01, 2008 12:49 pm

Ова тема е отворена за прашања...

Повелете
AddIcT
AddIcT
Администратор
Администратор

Број на мислења : 32
Age : 28
Местолокација : Куманово
Registration date : 2008-06-01

Вратете се на почетокот Go down

Прашања до Администратори/Модератори Empty Re: Прашања до Администратори/Модератори

Пишување by ROYAL Пон Јун 02, 2008 10:54 pm

кога е отворен форум? гледам тазе е
ROYAL
ROYAL
Член
Член

Број на мислења : 15
Registration date : 2008-06-02

Вратете се на почетокот Go down

Прашања до Администратори/Модератори Empty Re: Прашања до Администратори/Модератори

Пишување by AddIcT Пон Јун 02, 2008 11:26 pm

вчера...
AddIcT
AddIcT
Администратор
Администратор

Број на мислења : 32
Age : 28
Местолокација : Куманово
Registration date : 2008-06-01

Вратете се на почетокот Go down

Прашања до Администратори/Модератори Empty Re: Прашања до Администратори/Модератори

Пишување by IceshooteR Сре Јун 04, 2008 7:25 pm

Да направите кога ке се регистрира да напише кој му го препорачал форумот
IceshooteR
IceshooteR
Член
Член

Број на мислења : 4
Age : 30
Местолокација : Велес
Registration date : 2008-06-04

http://evropsko2008.wordpress.com/

Вратете се на почетокот Go down

Прашања до Администратори/Модератори Empty Re: Прашања до Администратори/Модератори

Пишување by Po1son Сре Јун 04, 2008 8:46 pm

Најлошото на овој форум е што е бесплатен... друго се е супер... мислам дека ќе беше добро да кренете свој phpbb форум.. и тој е free ама нема реклами доле да направиш бесплатен форум.
Po1son
Po1son
Дизајнер
Дизајнер

Број на мислења : 11
Age : 29
Местолокација : Непозната
Registration date : 2008-06-04

http://www.Badijala.com

Вратете се на почетокот Go down

Прашања до Администратори/Модератори Empty Re: Прашања до Администратори/Модератори

Пишување by ROYAL Чет Јун 05, 2008 2:38 am

па може да се тргне тоа, јас кај мене се имам тргнато не се познава ич дека е бесплатен
ROYAL
ROYAL
Член
Член

Број на мислења : 15
Registration date : 2008-06-02

Вратете се на почетокот Go down

Прашања до Администратори/Модератори Empty Re: Прашања до Администратори/Модератори

Пишување by dragan0688 Сре Jул 30, 2008 2:14 am

IceshooteR напиша:Да направите кога ке се регистрира да напише кој му го препорачал форумот


да да добар предлог....
dragan0688
dragan0688
Член
Член

Број на мислења : 10
Registration date : 2008-07-30

Вратете се на почетокот Go down

Прашања до Администратори/Модератори Empty Re: Прашања до Администратори/Модератори

Пишување by akvarium Вто Сеп 02, 2008 9:23 pm

hah
akvarium
akvarium
Член
Член

Број на мислења : 11
Registration date : 2008-08-14

Вратете се на почетокот Go down

Прашања до Администратори/Модератори Empty Re: Прашања до Администратори/Модератори

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот