Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LeKi (ЗАВРЕНО)

3 posters

Go down

LeKi (ЗАВРЕНО) Empty LeKi (ЗАВРЕНО)

Пишување by AddIcT Нед Јун 01, 2008 3:50 pm

Ајде еден дуел:

-Големина на Банер(во пиксели) 400х150
-Дали треба корисничкото име на членот да е ставено на банерот Да
-Тема на банер Компјутерски Игри
-Кога ке бидне гласањето? Сабота и недела 7,8 Јуни
-Колку ке трае гласањето
2 Дена
AddIcT
AddIcT
Администратор
Администратор

Број на мислења : 32
Age : 28
Местолокација : Куманово
Registration date : 2008-06-01

Вратете се на почетокот Go down

LeKi (ЗАВРЕНО) Empty Re: LeKi (ЗАВРЕНО)

Пишување by LeKi Нед Јун 01, 2008 4:26 pm

LeKi (ЗАВРЕНО) Wow10
Код:
LeKi
[img]http://i48.servimg.com/u/f48/12/48/79/38/wow10.jpg[/img]
LeKi
LeKi
Администратор
Администратор

Број на мислења : 91
Registration date : 2008-05-31

https://macedoniagfx.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

LeKi (ЗАВРЕНО) Empty Re: LeKi (ЗАВРЕНО)

Пишување by AddIcT Нед Јун 01, 2008 5:30 pm

LeKi (ЗАВРЕНО) Devilmaycryze4

Код:
AddIcT
[img]http://img115.imageshack.us/img115/7161/devilmaycryze4.jpg[/img]
AddIcT
AddIcT
Администратор
Администратор

Број на мислења : 32
Age : 28
Местолокација : Куманово
Registration date : 2008-06-01

Вратете се на почетокот Go down

LeKi (ЗАВРЕНО) Empty Re: LeKi (ЗАВРЕНО)

Пишување by akvarium Нед Сеп 07, 2008 9:05 pm

hah interesena tema
akvarium
akvarium
Член
Член

Број на мислења : 11
Registration date : 2008-08-14

Вратете се на почетокот Go down

LeKi (ЗАВРЕНО) Empty Re: LeKi (ЗАВРЕНО)

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот