Најубав банер (MacedoniaGFX) - Натпревар

Go down

Најубав банер (MacedoniaGFX) - Натпревар Empty Најубав банер (MacedoniaGFX) - Натпревар

Пишување by LeKi on Чет Jул 03, 2008 8:53 pm

Ако сакате да учествувате на натпреварот направете банер со големина 400х150 со текст MacedoniaGFX и вашиот ник.
забрането е користење на рендер

секој корисник може да испрати три банера


Последната промена е направена од LeKi на Саб Aвг 09, 2008 5:47 pm. Мислењето е променето 2 пати.

_________________
Најубав банер (MacedoniaGFX) - Натпревар Baner_11
LeKi
LeKi
Администратор
Администратор

Број на мислења : 91
Registration date : 2008-05-31

Преглед на профилот на членот http://macedoniagfx.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Најубав банер (MacedoniaGFX) - Натпревар Empty Re: Најубав банер (MacedoniaGFX) - Натпревар

Пишување by LeKi on Чет Jул 03, 2008 8:54 pm

еве го мојот банер
Најубав банер (MacedoniaGFX) - Натпревар Macedo10

го направив за 2мин.
можеби ке направам уште некој

_________________
Најубав банер (MacedoniaGFX) - Натпревар Baner_11
LeKi
LeKi
Администратор
Администратор

Број на мислења : 91
Registration date : 2008-05-31

Преглед на профилот на членот http://macedoniagfx.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Најубав банер (MacedoniaGFX) - Натпревар Empty Re: Најубав банер (MacedoniaGFX) - Натпревар

Пишување by dragan0688 on Сре Jул 30, 2008 2:27 am

супер е ...не е лош Very Happy
dragan0688
dragan0688
Член
Член

Број на мислења : 10
Registration date : 2008-07-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Најубав банер (MacedoniaGFX) - Натпревар Empty Re: Најубав банер (MacedoniaGFX) - Натпревар

Пишување by LeKi on Саб Aвг 09, 2008 5:42 pm

Најубав банер (MacedoniaGFX) - Натпревар 42184

_________________
Најубав банер (MacedoniaGFX) - Натпревар Baner_11
LeKi
LeKi
Администратор
Администратор

Број на мислења : 91
Registration date : 2008-05-31

Преглед на профилот на членот http://macedoniagfx.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Најубав банер (MacedoniaGFX) - Натпревар Empty Re: Најубав банер (MacedoniaGFX) - Натпревар

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот