БнН #01

Go down

БнН #01 Empty БнН #01

Пишување by LeKi on Нед Јун 08, 2008 9:25 pm

БнН правила
-Натпреварот трае од понеделник до петок
-Гласањето е во сабота и недела
-Банертот мора да биде 400х150 пиксели
-Не може да гласаш сам за себе
-На банерот треба да го има вашето корсничко име
-Тема: Слободна

_________________
БнН #01 Baner_11
LeKi
LeKi
Администратор
Администратор

Број на мислења : 91
Registration date : 2008-05-31

Преглед на профилот на членот http://macedoniagfx.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

БнН #01 Empty Re: БнН #01

Пишување by Po1son on Пон Јун 09, 2008 9:49 pm

Ааах... мојата прва креација Very Happy:D за овде Very Happy
"Illusion is not enough..."
БнН #01 64569763tw7
Po1son
Po1son
Дизајнер
Дизајнер

Број на мислења : 11
Age : 24
Местолокација : Непозната
Registration date : 2008-06-04

Преглед на профилот на членот http://www.Badijala.com

Вратете се на почетокот Go down

БнН #01 Empty Re: БнН #01

Пишување by LeKi on Вто Јун 10, 2008 10:02 am

БнН #01 Bnn_110

_________________
БнН #01 Baner_11
LeKi
LeKi
Администратор
Администратор

Број на мислења : 91
Registration date : 2008-05-31

Преглед на профилот на членот http://macedoniagfx.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

БнН #01 Empty Re: БнН #01

Пишување by AddIcT on Сре Јун 11, 2008 4:42 pm

Прв пат да пробам автомобили...
БнН #01 Addictnn7

_________________
БнН #01 AddIcT

MacedoniaGFX Администратор & Дизајнер
AddIcT
AddIcT
Администратор
Администратор

Број на мислења : 32
Age : 23
Местолокација : Куманово
Registration date : 2008-06-01

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

БнН #01 Empty Re: БнН #01

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот