Листа на Администратори/Модератори

Go down

Листа на Администратори/Модератори Empty Листа на Администратори/Модератори

Пишување by AddIcT on Нед Јун 01, 2008 12:47 pm

Администратори
LeKi
AddIcT


Модератори

ДизајнериВо моментот не примаме Администратори, Модератор можете да бидете по заслуга, ако приметиме дека заслужувате.Прашувајќи за да биднете модератор нема да успеете.Кои се активни на форумот и прават добри банери/аватари ке бидат примени како дизајнери.

_________________
Листа на Администратори/Модератори AddIcT

MacedoniaGFX Администратор & Дизајнер
AddIcT
AddIcT
Администратор
Администратор

Број на мислења : 32
Age : 23
Местолокација : Куманово
Registration date : 2008-06-01

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Листа на Администратори/Модератори Empty Re: Листа на Администратори/Модератори

Пишување by ROYAL on Пон Јун 02, 2008 10:53 pm

ок бе не се тепај Very Happy
ROYAL
ROYAL
Член
Член

Број на мислења : 15
Registration date : 2008-06-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот