Здраво

Go down

Здраво Empty Здраво

Пишување by dragan0688 on Сре Jул 30, 2008 2:12 am

Јас сум Јовановски Драган, имам 19 год...од Скопје...поздрав Wink
dragan0688
dragan0688
Член
Член

Број на мислења : 10
Registration date : 2008-07-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Здраво Empty Re: Здраво

Пишување by LeKi on Сре Jул 30, 2008 1:13 pm

Добре дојде

_________________
Здраво Baner_11
LeKi
LeKi
Администратор
Администратор

Број на мислења : 91
Registration date : 2008-05-31

Преглед на профилот на членот http://macedoniagfx.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот