БнН #03

Go down

БнН #03 Empty БнН #03

Пишување by LeKi on Саб Jул 19, 2008 4:05 pm

БнН правила
-Натпреварот трае од понеделник до петок
-Гласањето е во сабота и недела
-Банертот мора да биде 400х150 пиксели или помал
-Не може да гласаш сам за себе
-На банерот треба да го има вашето корсничко име
-Тема: Диносаруси, Змејови...

_________________
БнН #03 Baner_11
LeKi
LeKi
Администратор
Администратор

Број на мислења : 91
Registration date : 2008-05-31

Преглед на профилот на членот http://macedoniagfx.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот