Здраво

Go down

Здраво Empty Здраво

Пишување by drifter4e on Пет Jул 04, 2008 2:23 am

Здраво, јас сум Даниел.. го дознав форумот од потписите на Бадијала (од AddIcT), нивната СОВРШЕНОСТ ме натера да погуглам и да го најдам форумов.. Very Happy стварно професионални потписи, браво!
drifter4e
drifter4e
Член
Член

Број на мислења : 1
Местолокација : Vinica
Registration date : 2008-07-04

Преглед на профилот на членот http://drifter4e.mkd.net

Вратете се на почетокот Go down

Здраво Empty Re: Здраво

Пишување by GavolRulz on Пет Jул 04, 2008 4:28 am

Здраво и на тебе
GavolRulz
GavolRulz
Член
Член

Број на мислења : 11
Registration date : 2008-07-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот