Предлози

Go down

Предлози Empty Предлози

Пишување by GavolRulz on Чет Jул 03, 2008 9:28 pm

Јас предлагам да имаме барем 10 пишани постови за да добиеме банер.
GavolRulz
GavolRulz
Член
Член

Број на мислења : 11
Registration date : 2008-07-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Предлози Empty Re: Предлози

Пишување by LeKi on Чет Jул 03, 2008 9:30 pm

ok
ке го средам тоа
кажи ако имаш уште нешто

_________________
Предлози Baner_11
LeKi
LeKi
Администратор
Администратор

Број на мислења : 91
Registration date : 2008-05-31

Преглед на профилот на членот http://macedoniagfx.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот