ROYAL

Go down

ROYAL Empty ROYAL

Пишување by LeKi on Чет Jул 03, 2008 5:44 pm

-Големина на Банер(во пиксели) 400x150
-Дали треба корисничкото име на членот да е ставено на банерот (Може но и не мора)
-Тема на банер Тоше Проески
-Кога ке бидне гласањето? Кога ке бидат готови и двата банери
-Колку ке трае гласањето 10 дена

_________________
ROYAL Baner_11
LeKi
LeKi
Администратор
Администратор

Број на мислења : 91
Registration date : 2008-05-31

Преглед на профилот на членот http://macedoniagfx.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

ROYAL Empty Re: ROYAL

Пишување by LeKi on Чет Jул 03, 2008 6:30 pm

ROYAL Tose_p10

_________________
ROYAL Baner_11
LeKi
LeKi
Администратор
Администратор

Број на мислења : 91
Registration date : 2008-05-31

Преглед на профилот на членот http://macedoniagfx.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот