Како од нова слика да направите стара слика

Go down

Како од нова слика да направите стара слика Empty Како од нова слика да направите стара слика

Пишување by LeKi on Пет Јун 06, 2008 2:39 pm

Како од нова слика да направите стара слика Tutorijal111xf6

_________________
Како од нова слика да направите стара слика Baner_11
LeKi
LeKi
Администратор
Администратор

Број на мислења : 91
Registration date : 2008-05-31

Преглед на профилот на членот http://macedoniagfx.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Како од нова слика да направите стара слика Empty Re: Како од нова слика да направите стара слика

Пишување by dragan0688 on Сре Jул 30, 2008 2:30 am

супер и ова ..иако нема некоја голема разлика....
dragan0688
dragan0688
Член
Член

Број на мислења : 10
Registration date : 2008-07-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот