Туторијал за банери

Go down

Туторијал за банери Empty Туторијал за банери

Пишување by AddIcT on Чет Јун 05, 2008 3:11 pm

Туторијал за банери Tutorialhb4

Го правев околу пола час, би сакал да видам некои резултати од овој туторијал.


Последната промена е направена од AddIcT на Чет Јун 05, 2008 3:21 pm. Мислењето е променето 1 пати

_________________
Туторијал за банери AddIcT

MacedoniaGFX Администратор & Дизајнер
AddIcT
AddIcT
Администратор
Администратор

Број на мислења : 32
Age : 23
Местолокација : Куманово
Registration date : 2008-06-01

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Туторијал за банери Empty Re: Туторијал за банери

Пишување by LeKi on Чет Јун 05, 2008 3:20 pm

super Wink

_________________
Туторијал за банери Baner_11
LeKi
LeKi
Администратор
Администратор

Број на мислења : 91
Registration date : 2008-05-31

Преглед на профилот на членот http://macedoniagfx.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Туторијал за банери Empty Re: Туторијал за банери

Пишување by dragan0688 on Сре Jул 30, 2008 2:23 am

екстра...
dragan0688
dragan0688
Член
Член

Број на мислења : 10
Registration date : 2008-07-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Туторијал за банери Empty Re: Туторијал за банери

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот