Hey

Go down

Hey Empty Hey

Пишување by Po1son on Сре Јун 04, 2008 4:48 pm

Здраво!
Го здогледав форумов на една страна и решив да се зачленам. Сакам да дизајнирам а посебно во Фотошоп.
Не сум аматер ама не сум ни професионалец. Се` уште учам, нели се` до крајот на животот се учи..
Паа се читаме во наредните постови! Ciao Smile
Po1son
Po1son
Дизајнер
Дизајнер

Број на мислења : 11
Age : 24
Местолокација : Непозната
Registration date : 2008-06-04

Преглед на профилот на членот http://www.Badijala.com

Вратете се на почетокот Go down

Hey Empty Re: Hey

Пишување by IceshooteR on Сре Јун 04, 2008 7:18 pm

Добредојде Very Happy
IceshooteR
IceshooteR
Член
Член

Број на мислења : 4
Age : 25
Местолокација : Велес
Registration date : 2008-06-04

Преглед на профилот на членот http://evropsko2008.wordpress.com/

Вратете се на почетокот Go down

Hey Empty Re: Hey

Пишување by Po1son on Сре Јун 04, 2008 8:45 pm

Фала... добро ве најдов
Po1son
Po1son
Дизајнер
Дизајнер

Број на мислења : 11
Age : 24
Местолокација : Непозната
Registration date : 2008-06-04

Преглед на профилот на членот http://www.Badijala.com

Вратете се на почетокот Go down

Hey Empty Re: Hey

Пишување by AddIcT on Сре Јун 04, 2008 11:19 pm

добредојде, се надевам дека ке бидеш професионалец тука...

_________________
Hey AddIcT

MacedoniaGFX Администратор & Дизајнер
AddIcT
AddIcT
Администратор
Администратор

Број на мислења : 32
Age : 23
Местолокација : Куманово
Registration date : 2008-06-01

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Hey Empty Re: Hey

Пишување by ROYAL on Чет Јун 05, 2008 2:35 am

ај и од мене добредојде
ROYAL
ROYAL
Член
Член

Број на мислења : 15
Registration date : 2008-06-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Hey Empty Re: Hey

Пишување by LeKi on Чет Јун 05, 2008 1:45 pm

добредојдовте IceshooteR и Po1son

_________________
Hey Baner_11
LeKi
LeKi
Администратор
Администратор

Број на мислења : 91
Registration date : 2008-05-31

Преглед на профилот на членот http://macedoniagfx.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Hey Empty Re: Hey

Пишување by Po1son on Чет Јун 05, 2008 3:33 pm

Фалаа Smile
Po1son
Po1son
Дизајнер
Дизајнер

Број на мислења : 11
Age : 24
Местолокација : Непозната
Registration date : 2008-06-04

Преглед на профилот на членот http://www.Badijala.com

Вратете се на почетокот Go down

Hey Empty Re: Hey

Пишување by GavolRulz on Чет Jул 03, 2008 8:57 pm

Добредојде
GavolRulz
GavolRulz
Член
Член

Број на мислења : 11
Registration date : 2008-07-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Hey Empty Re: Hey

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот