ROYAL

Go down

ROYAL Empty ROYAL

Пишување by LeKi on Сре Јун 04, 2008 1:41 pm

-Големина на Банер(во пиксели) 400х150
-Дали треба корисничкото име на членот да е ставено на банерот Да
-Тема на банер: Автомобил
-Кога ке бидне гласањето?12,13 Јуни
-Колку ке трае гласањето 2 Дена

_________________
ROYAL Baner_11
LeKi
LeKi
Администратор
Администратор

Број на мислења : 91
Registration date : 2008-05-31

Преглед на профилот на членот http://macedoniagfx.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот