Здраво

Go down

Здраво Empty Здраво

Пишување by ROYAL on Пон Јун 02, 2008 10:46 pm

Јас сум Кристијан имам 18 години и сум од скопје Very Happy

зар сум прв член на форумов?
ROYAL
ROYAL
Член
Член

Број на мислења : 15
Registration date : 2008-06-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Здраво Empty Re: Здраво

Пишување by AddIcT on Пон Јун 02, 2008 11:24 pm

добредојде...
може да се каже дека си прв член на форумот... Very Happy

_________________
Здраво AddIcT

MacedoniaGFX Администратор & Дизајнер
AddIcT
AddIcT
Администратор
Администратор

Број на мислења : 32
Age : 23
Местолокација : Куманово
Registration date : 2008-06-01

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Здраво Empty Re: Здраво

Пишување by ROYAL on Пон Јун 02, 2008 11:37 pm

гледам гледам, ај со среќа форумот
ROYAL
ROYAL
Член
Член

Број на мислења : 15
Registration date : 2008-06-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Здраво Empty Re: Здраво

Пишување by LeKi on Вто Јун 03, 2008 11:58 am

fala

_________________
Здраво Baner_11
LeKi
LeKi
Администратор
Администратор

Број на мислења : 91
Registration date : 2008-05-31

Преглед на профилот на членот http://macedoniagfx.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Здраво Empty Re: Здраво

Пишување by GavolRulz on Чет Jул 03, 2008 8:57 pm

Здраво
GavolRulz
GavolRulz
Член
Член

Број на мислења : 11
Registration date : 2008-07-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Здраво Empty Re: Здраво

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот