AddIcT

Go down

AddIcT Empty AddIcT

Пишување by LeKi on Пон Јун 02, 2008 3:31 pm

-Големина на Банер(во пиксели) 400х150
-Дали треба корисничкото име на членот да е ставено на банерот: Да
-Тема на банер: Познати личности
-Кога ке бидне гласањето? 11,12,13 Јуни


Последната промена е направена од LeKi на Сре Јун 11, 2008 12:31 pm. Мислењето е променето 1 пати

_________________
AddIcT Baner_11
LeKi
LeKi
Администратор
Администратор

Број на мислења : 91
Registration date : 2008-05-31

Преглед на профилот на членот http://macedoniagfx.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

AddIcT Empty Re: AddIcT

Пишување by LeKi on Пон Јун 02, 2008 4:06 pm

AddIcT Ang_co10

Код:
LeKi
[img]http://i48.servimg.com/u/f48/12/48/79/38/ang_co10.jpg[/img]


Последната промена е направена од LeKi на Пон Јун 02, 2008 4:15 pm. Мислењето е променето 1 пати

_________________
AddIcT Baner_11
LeKi
LeKi
Администратор
Администратор

Број на мислења : 91
Registration date : 2008-05-31

Преглед на профилот на членот http://macedoniagfx.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

AddIcT Empty Re: AddIcT

Пишување by AddIcT on Пон Јун 02, 2008 4:10 pm

AddIcT Addicttt9
Код:
AddIcT
[img]http://img45.imageshack.us/img45/1392/addicttt9.jpg[/img]

_________________
AddIcT AddIcT

MacedoniaGFX Администратор & Дизајнер
AddIcT
AddIcT
Администратор
Администратор

Број на мислења : 32
Age : 23
Местолокација : Куманово
Registration date : 2008-06-01

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

AddIcT Empty Re: AddIcT

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот