Ми треба Аватар

Go down

Ми треба Аватар Empty Ми треба Аватар

Пишување by LeKi on Нед Јун 01, 2008 7:06 pm

Текст: LeKi
Резолуција: 150x150
бои: сребрена и сребрено сина


Последната промена е направена од LeKi на Вто Јун 03, 2008 3:57 pm. Мислењето е променето 2 пати.

_________________
Ми треба Аватар Baner_11
LeKi
LeKi
Администратор
Администратор

Број на мислења : 91
Registration date : 2008-05-31

Преглед на профилот на членот http://macedoniagfx.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Ми треба Аватар Empty Re: Ми треба Аватар

Пишување by AddIcT on Вто Јун 03, 2008 12:50 pm

барањето нема да биде исполнето додека не биде ставена слика...

_________________
Ми треба Аватар AddIcT

MacedoniaGFX Администратор & Дизајнер
AddIcT
AddIcT
Администратор
Администратор

Број на мислења : 32
Age : 23
Местолокација : Куманово
Registration date : 2008-06-01

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Ми треба Аватар Empty Re: Ми треба Аватар

Пишување by LeKi on Вто Јун 03, 2008 12:53 pm

слика ке ставам подоцна

_________________
Ми треба Аватар Baner_11
LeKi
LeKi
Администратор
Администратор

Број на мислења : 91
Registration date : 2008-05-31

Преглед на профилот на членот http://macedoniagfx.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Ми треба Аватар Empty Re: Ми треба Аватар

Пишување by LeKi on Вто Јун 03, 2008 3:57 pm

еве ја сликата
Ми треба Аватар 3332110

_________________
Ми треба Аватар Baner_11
LeKi
LeKi
Администратор
Администратор

Број на мислења : 91
Registration date : 2008-05-31

Преглед на профилот на членот http://macedoniagfx.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Ми треба Аватар Empty Re: Ми треба Аватар

Пишување by AddIcT on Чет Јун 05, 2008 3:14 pm

хммм...
незнам како би можел да ја искористам таа слика, можеби друг би можел да направи нешто...

_________________
Ми треба Аватар AddIcT

MacedoniaGFX Администратор & Дизајнер
AddIcT
AddIcT
Администратор
Администратор

Број на мислења : 32
Age : 23
Местолокација : Куманово
Registration date : 2008-06-01

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Ми треба Аватар Empty Re: Ми треба Аватар

Пишување by LeKi on Чет Јун 05, 2008 3:19 pm

ok

_________________
Ми треба Аватар Baner_11
LeKi
LeKi
Администратор
Администратор

Број на мислења : 91
Registration date : 2008-05-31

Преглед на профилот на членот http://macedoniagfx.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Ми треба Аватар Empty Re: Ми треба Аватар

Пишување by LeKi on Чет Јун 05, 2008 5:45 pm

еве други слики
Ми треба Аватар Hacking
или
Ми треба Аватар Hacking

_________________
Ми треба Аватар Baner_11
LeKi
LeKi
Администратор
Администратор

Број на мислења : 91
Registration date : 2008-05-31

Преглед на профилот на членот http://macedoniagfx.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Ми треба Аватар Empty Re: Ми треба Аватар

Пишување by LeKi on Пет Јун 06, 2008 8:00 pm

ајде направете нешто

_________________
Ми треба Аватар Baner_11
LeKi
LeKi
Администратор
Администратор

Број на мислења : 91
Registration date : 2008-05-31

Преглед на профилот на членот http://macedoniagfx.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Ми треба Аватар Empty Re: Ми треба Аватар

Пишување by Po1son on Нед Јун 08, 2008 11:57 am

Еве еден ЛеКи, успеав набрзинка да го сработам... Кажи кога темата ќе може да оди во завршени Wink
Ми треба Аватар 11166265rx6
Po1son
Po1son
Дизајнер
Дизајнер

Број на мислења : 11
Age : 24
Местолокација : Непозната
Registration date : 2008-06-04

Преглед на профилот на членот http://www.Badijala.com

Вратете се на почетокот Go down

Ми треба Аватар Empty Re: Ми треба Аватар

Пишување by LeKi on Нед Јун 08, 2008 5:03 pm

Po1son напиша:Еве еден ЛеКи, успеав набрзинка да го сработам... Кажи кога темата ќе може да оди во завршени Wink
Ми треба Аватар 11166265rx6
фала...
стави ја темава во завршени

_________________
Ми треба Аватар Baner_11
LeKi
LeKi
Администратор
Администратор

Број на мислења : 91
Registration date : 2008-05-31

Преглед на профилот на членот http://macedoniagfx.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Ми треба Аватар Empty Re: Ми треба Аватар

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот