Рангирање

Go down

Рангирање Empty Рангирање

Пишување by LeKi on Нед Јун 01, 2008 6:56 pm

Специјални рангови:
Администратор
Дизајнер
Модератор------------------------------------------

Член 0
Регуларен Член 50
Заразен Член 100
Би требало да бидам модератор... 500
Експерт 1000

_________________
Рангирање Baner_11
LeKi
LeKi
Администратор
Администратор

Број на мислења : 91
Registration date : 2008-05-31

Преглед на профилот на членот http://macedoniagfx.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот