Како да направите свој банер

Go down

Како да направите свој банер Empty Како да направите свој банер

Пишување by AddIcT on Нед Јун 01, 2008 2:10 pm

Како да направите свој банер Tutwa0

Доколку имате некои прашања прашајте во оваа тема.
AddIcT
AddIcT
Администратор
Администратор

Број на мислења : 32
Age : 23
Местолокација : Куманово
Registration date : 2008-06-01

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Како да направите свој банер Empty Re: Како да направите свој банер

Пишување by GavolRulz on Чет Jул 03, 2008 9:01 pm

Тоа во фотошоп ли ?
Оти јас и фотошоп сме 2 различни поими.
GavolRulz
GavolRulz
Член
Член

Број на мислења : 11
Registration date : 2008-07-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Како да направите свој банер Empty Re: Како да направите свој банер

Пишување by LeKi on Чет Jул 03, 2008 9:26 pm

Very Happy
ФОТОШОП

_________________
Како да направите свој банер Baner_11
LeKi
LeKi
Администратор
Администратор

Број на мислења : 91
Registration date : 2008-05-31

Преглед на профилот на членот http://macedoniagfx.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Како да направите свој банер Empty Re: Како да направите свој банер

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот